Supertordi tellija meelespea

  • Kõik meie tordid valmistatakse spetsiaalselt selleks ettenähtud ruumides (pagari– ja kondiitri tsehhid) kõigi sanitaarnormidega vastavuses. Ettevõte on sertifitseeritud Vet– ja Toiduameti poolt.
  • Supertortide valmistamisel kasutatakse ainult värskeid tooraineid: vahukoor, šokolaad, kõige parem või, värsked puuviljad ja marjad (suvel), pähklid. Palun jälgige säilitustingimusi (+2°C — +6°C). On soovitav tellida vahetult tordi söömise kuupäevaks. Martsipanist või suhkrumassist tehtud kujukeste säilitusaeg on 12-18 kuud temperatuuril +5°C — +25°C.
  • Kaunistamiseks (kate ja kujukesed) kasutatakse martsipani ja suhkrumassi. Neid värvitakse sünteetiliste toiduvärvidega vastavalt EL normidele. Kahjuks mõnede uuringute tulemusena on selgunud, et need värvid võivad avaldada kahjulikku mõju laste aktiivsusele ja tähelepanuvõimele ning tekitada allergiat. Arvestage sellega lastetorti tellides, eriti alla 6a. laste jaoks.
  • Palun mainige allergiate olemasolu tordi tellimisel. Kõige levinumad allergeenid on: pähkel, muna, mesi, šokolaad, apelsin jne.
  • Me hoolitseme selle eest, et tort jõuaks kohale tervena. Mitmekorruselised tordid on tugevdatud puupulkadega. Neid on vaja eemaldada enne tordi lõikamist ja söömist. Kujukeste stabiliseerimiseks kasutatakse hambatikke. Suurema osa lillede valmistamisel kasutatakse spetsiaalset traati, mis on samuti mittesöödav.
  • Tordi hinda määrab töömaht. Lõplik hind pannakse paika peale kujunduse kinnitamist. Šokolaadiga tordid maksavad 10% rohkem. Tordi disain on individuaalne, pulmatordi tellimisel on soovituslik kokkusaamine detailide arutamiseks.
  • Tavalise tordi minimaalne kaal on 3 kg, pulmatordi jaoks aga 8 kg (suvel). Kohaletoimetamine Tallinna piires on hinna sees tortidele maksumusega alates 110€. Pulmatordi transporteerimine on ainult meie poolt. Kohaletoimetamine Eesti piires on kokkuleppel. Kui te tulete tordile järgi ise, palun täpsustage kondiitri käest, kui suurt karpi kasutatakse teie tordi pakkimiseks ja varuge ruumi autos.
  • Kui suurt torti tellida? Korrutage külaliste arv 200-ga, saate kaalu grammides. Laste puhul 150-ga. Võib tunduda, et see on palju, aga suhkrumassiga kaetud ja kaunistatud tortide puhul võib selle kaal ulatuda kuni 15%-ni.
  • Meie tortide kõrgus on 8-9 cm (1 korrus). Kui soovite madalamat torti, palun andke teada.