Olga

Tere!

Minu nimi on Olga. Mul on väga hea meel tervitada teid oma supertortide kodulehel!

Vähem kui 2 aastat tagasi olin ma suure rahvusvahelise kontserni Eesti esinduse juhataja ja tegelesin arvutite ning kõige nendega seonduva müügiga. Koostasin eelarveid, äriplaane, aruandeid. Üle 15 aasta töötasin IT-alal, aga eelmisel kevadel olen lõpetamas Tallinna Teeninduskooli kondiitri eriala ja proovin sisse astuda Kunstiakadeemiasse.

Minu väikesest hobist – tortide kaunistamisest – sai elukutse. 5 aastat tagasi proovisin esimest korda teha torti, mis erineks nendest, mida oli saada igas poes ja sellest saigi alguse minu “haigus”. Kõik minu sugulased, sõbrad, sugulaste sõbrad ja sõprade sugulased said endale kingituseks torte. Ma ostsin kogu aeg mingeid vorme, rulle, värve, aluseid… Käisin kursustel tortide kaunistamise päritolumaal Inglismaal ja lõpuks tegin ka oma väikese äri.

Ma tegelen tortide valmistamisega eritellimisel, viin läbi tortide kaunistamise kursused algajaile ning meistrikodasid täiskasvanutele ja lastele, samuti pakun võimalust kaunistada oma kätega torte firma üritustel.

Kõige suurem tänu minu jaoks on imetlus, hämmastus ja vaimustus, mis on täiskasvanute ja laste silmades, nähes minu töö tulemusi, olgu see siis eritellimustort või nende enda kätega tehtud piparkoogimaja meistrikojas…

Minu arvates on kõige tähtsam kriteerium kvaliteet. See kehtib nii toorainete ja materjalide kui ka tööriistade puhul, mida kasutan oma tortide valmistamisel. Väga oluline on ka suhte kvaliteet kliendiga.

Tere tulemast!!!